Kuchnia gdzie chcesz

Zmiana aranżacji domu bywa kosztowna, a w niektórych przypadkach wydawałaby się niemożliwa jak choćby przeniesienie kuchni w bloku/kamienicy z dala od pionu kanalizacyjnego. Bo jak to zrobić? W prosty i tani sposób! Stosując młynek podzlewowy z pompą, która dostarczy ścieki kuchenne do pionu kanalizacyjnego.

Korzyści z takiego rozwiązania jest wiele. Najpopularniejszym powodem przeniesienia kuchni do salonu – w formie aneksu jest chęć wygospodarowania pokoju z pomieszczenia kuchennego, ale od naszych klientów wiemy także, że równie często dzielą swoje mieszkania na dwa „niezależne” i czerpią korzyści z wynajmu. W tym wypadku skupimy się jednak na kuchni, którą chcemy zaaranżować w dowolnym miejscu swojego mieszkania.

W zależności od naszych potrzeb i projektu w kuchni będzie:

  • Zlewozmywak
  • Zmywarka
  • Pralka

Czyli do trzech urządzeń potrzebujących odprowadzenia ścieków do kanalizacji. W takiej sytuacji zupełnie wystarczy jedno urządzenie – podzlewowy młynek z pompą jak choćby WatermanPo Hot3 z technologią HotWater, która obsługuje ścieki o temperaturze do 80°C! Instaluje się go w szafce podzlewowej i jest odpowiedzialny za odprowadzanie ścieków ze zlewu, zmywarki i np. pralki. Ścieki do pionu kanalizacyjnego tłoczone są za pomocą rur PVC o przekroju 22-44mm dzięki czemu wykonanie takiej instalacji jest proste i pozbawione dużych nakładów finansowych!

Czy można wykorzystać inne pompy do aranżacji kuchni?

Tak. W zasadzie można wykorzystać wszystkie nasze urządzenia, które wyposażone są w system tnący. W takim przypadku należy jedynie zaślepić dostępna w zestawie zaślepką wejście WC.

Czy pompę zainstaluję samodzielnie?

Jeżeli jesteś osobą dla której obsługa podstawowych narzędzi nie stanowi problemu to zainstalujesz takie urządzenie samodzielnie, a także wykonasz całą niezbędną instalację. Nasze młynki i pompy są dostarczane wraz z niezbędnymi akcesoriami jak zaślepki, obejmy, zawory zwrotne!

Polecane pompy

Welmen

Welmen

Welmen to producent pomp WC oraz rozdrabniaczy takich marek jak WatermanPro oraz Janson

Wszystkie artykuły