Łazienka w sypialni

Niegdyś niedoceniane rozwiązanie, ale dzisiaj coraz powszechniej stosowane i podczas remontu inwestor często zadaje sobie pytanie: Jak zaaranżować łazienkę w głównej sypialni? Jak wyobrazi sobie kucie ścian, podłogi i inne kosztowne prace to może się odechcieć łazienki w sypialni, ale nie ma co się poddawać, a z rozwiązaniem przychodzi producent pomp WC WatermanPro oraz Janson!

Jedna pompa WC rozwiąże wszystkie problemy, obniży znacząco koszt remontu oraz czas jego trwania – wykonanie instalacji z rur PVC, która będzie odpowiedzialna za dostarczenie ścieków do pionu kanalizacyjnego jest proste i szybkie!

W takiej łazience nie ma ograniczeń, a pompa może być zabudowana pod stelażem WC i nie będzie widoczna – choć warto zaznaczyć, że nasze pompy WC są wykonane estetycznie i podłączenie ich za miską ustępową nie obniży walorów estetycznych łazienki!

Do takiego urządzenia, które działa w sposób automatyczny podłączymy: WC, dwie umywalki czy prysznic! Nie ogranicza nas nic!

Jaki model polecamy do takiej łazienki?

W zasadzie może to być każda pompa WC WatermanPro oraz Janson, ale jeżeli nie chcemy się ograniczać co do przedmiotów, które mogą zostać rozdrobnione (tampony, podpaski, prezerwatywy itd.), to polecamy model WatermanPro Multi, który nie posiada ograniczeń innych modeli. Można napisać, że cechuje się najbardziej komfortowym korzystaniem z tego typu urządzeń.

Polecane pompy

Welmen

Welmen

Welmen to producent pomp WC oraz rozdrabniaczy takich marek jak WatermanPro oraz Janson

Wszystkie artykuły