Pompa rozdrabniająca do kuchni/łazienki bez WC

Waterman Pro ® Hot2

Zobacz co wyróżnia Waterman Pro Hot2:

Obudowa silnika ze stali

Blade Cut

Certyfikaty

Trzy wejścia

Zobacz jak wygląda Waterman Pro Hot

Dane techniczne:

Moc silnika:
450 W

Napięcie:
220-240V 50Hz

Max. wysokość tłoczenia:
7m

Max. odległość tłoczenia:
80m

Max. wydajność:
100 l/min

Max. temperatura wody:
80 °C

Waga:
6,5 kg

Max. poziom hałasu:
40 dB

Liczba wejść:
3x40mm

Liczba wyjść:
1x40mm

Wymiary D/S/W:
42,5/30,6/15,35 cm

Załączanie/wyłączanie:
automatyczne

Do pompy podłączysz:

Zmywarka

Prysznic

Bidet

Umywalka

Wanna

Zlewozmywak

Pralka

Prosta instalacja pompy (montaż)

Pompa rozdrabniająca, którą oferujemy jest wyposażona w pełen zestaw montażowy i nie wymaga specjalistycznej wiedzy czy zaawansowanych umiejętności przy jej montażu. W komplecie znajdziecie Państwo:

  • Pompę rozdrabniającą Waterman Pro® Hot
  • Zaślepki
  • Nóżki
  • Instrukcję obsługi

Zastosowanie pompy

Pompa rozdrabniająca Waterman Pro® Hot sprawdzi się wszędzie tam, gdzie chcemy zaaranżować łazienkę, pomieszczenie gospodarcze czy nawet kuchnię, a nie ma w danym miejscu bezpośredniego dojścia do kanalizacji. Doskonale sprawdza się w:

  • Domkach jednorodzinnych
  • Mieszkaniach dzielonych na apartamenty (w których chce się zapewnić gościom prywatną łazienkę, czy aneks kuchenny)
  • Pomieszczeniach gospodarczych
  • Domkach działkowych

Informacje o pompie:

Obudowa silnika wykonana jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej, która doskonale odprowadza ciepło z silnika. Taki zestaw sprawia, że urządzenie jest bardzo trwałe i efektywne.

Silnik w pompie rozdrabniającej Hot jest wcześniej niespotykana konstrukcją, która wpływa nie tylko na jego żywotność, ale także na właściwości rozdrabniacza! Silnik chłodzony jest olejem, a jego obudowa doskonale sobie radzi z temperaturami do 180 °C, a co za tym idzie jest to lider w swojej klasie!

Certyfikaty. Dla jednych to tylko ozdobne logo, ale dla producenta szereg norm do spełnienia. I my te normy spełniamy. Możemy się poszczycić certyfikatem CE! Wbrew pozorom to wiele mówi o produkcie, ale i samym producencie! Kupując urządzenia z w/w certyfikatami masz pewność, że otrzymujesz wysokiej jakości, dopuszczony do obrotu w Polsce i na terenie całej Unii Europejskiej produkt spełniający surowe zasady.

Nie musisz wybierać które urządzenie sanitarne podłączysz! Nasza pompa ma aż trzy wejścia, a więc bez problemu urządzisz łazienkę i bez żadnych obaw podłączysz kompakt WC, prysznic/wannę oraz umywalkę. Oczywiście konfiguracja podłączeń jest dowolna i z Master 600 możesz urządzisz pralnię, kuchnię lub dowolne inne pomieszczenie wymagające odpływów sanitarnych, a nie mające bezpośredniego dostępu do pionu kanalizacyjnego.

Producent:

Welmen Sp. z o.o.
ul. Wspólna 63B
00-687 Warszawa
NIP: 123 140 13 20

Rayalty by Kruger:

Armatura